Kėbulų remontas

Aukšti kokybės standartai jūsų saugumui

Nuo smulkaus įbrėžimo iki stiprių kėbulo pažeidimų - „Tokvila" kėbulų serviso meistrai pasirūpins jūsų automobilio išvaizda ir saugumu.

Dirbame pagal gamintojo numatytas technologijas ir skiriame daug dėmesio kokybei, kad automobilis po remonto ir gerai atrodytų, ir būtų toks pats saugus bei patikimas, koks išriedėjo iš gamyklos. Mūsų specializacija - „Toyota" ir „Lexus" kėbulų remontas, bet turime labai plačią duomenų bazę bei modernią įrangą, kad galėtume remontuoti ir kitų markių automobilius.

Reikia kėbulo remonto profesionalų pagalbos? Registruokitės!

Remonto procesas

  • Kėbulo pažeidimai gali būti labai įvairūs - smulkus įbrėžimas, pora įlenktų detalių ar rimtai sulankstytas kėbulas. Mūsų specialistai atidžiai įvertina, kokio remonto reikia jūsų automobiliui ir parenka optimalius darbus.
  • Po eismo įvykio kreipkitės tiesiai į „Tokvila" servisą ir užpildykite žalos formą. Tai padės jums sutaupyti laiko ir kuo greičiau atgauti suremontuotą automobilį.
  • Dirbame tiksliai pagal gamintojo numatytas technologijas, naudojame tik sertifikuotus įrankius ir atstatome kėbulo geometriją 1 mm tikslumu.
  • Pasirūpiname visais kėbulo remonto darbais nuo detalių užsakymo ir dažų spalvos parinkimo iki pilno kėbulo atstatymo ir dokumentų sutvarkymo.

Kaip iš gamyklos

Kad ir kokio dydžio būtų kėbulo pažeidimas, „Tokvila" kėbulų serviso specialistų tikslas yra grąžinti automobilį į pradinę būklę, koks jis išriedėjo iš gamyklos.

Pasiruošimas yra vienas iš pagrindinių dalykų remonto procese. Naudojame tik sertifikuotus įrankius, o jei reikia automobilį ardyti, apsaugome likusias dalis nuo drėgmės patekimo, kad neatsirastų korozijos židinių. Pagrindinio remonto metu naudojame tokią pačią įrangą, prietaisus ir metodus, kaip gaminant naujus automobilius. Susipažinkite plačiau su skirtingo lygio kėbulo remontu:

Registruokitės

Visais kėbulo remonto klausimais kreipkitės į „Tokvila" serviso specialistus. Specializuotame kėbulų remonto servise tvarkome įvairių markių automobilius pagal gamintojų numatytas technologijas ir bendradarbiaujame su visomis draudimo bendrovėmis.

Registruoti žalą
Virginijus Markevičius
Kėbulų vertintojas - konsultantas
Edmundas Barzdžius
Kėbulų remonto serviso vadovas

Remontuojame „Toyota", „Lexus", „Volkswagen", „Audi", „BMW", „Fiat", „Ford", „Honda", „Hyundai", „Jeep", „Kia", „Mazda", „Mercedes-Benz", „Mitsubishi", „Nissan", „Opel", „Peugeot", „Seat", „Škoda", „Subaru", „Volvo" ir kitų markių automobilius.

Negilių įbrėžimų šalinimas

Negilių kėbulo įbrėžimų šalinimas taikant naujausias technologijas rekomenduojamas, kai norima pašalinti atsiradusius defektus ant automobilio kėbulo detalių, pavyzdžiui, krušos duobutės ar kitus smulkius įbrėžimus.

Negilius kėbulo įbrėžimus galima šalinti jei nėra pažeistas dažų sluoksnis. Tokie defektai šalinami be glaistymo ir gruntavimo. Po smulkaus remonto dažnu atveju atliekamas poliravimas, rekomenduojama automobilio išvaizdą išsaugoti „Toyota ProTect” apsaugine danga.

Kėbulo įlenkimų remontas

Kėbulo įlenkimų remontas - tai dažniausiai pasitaikantis remonto darbas. Jam dažniausiai naudojama moderni technologija su „Spoter“ įranga. Tokiu būdu skarda atitraukiama į pradinę padėti, kaip buvo iki autoįvykio, tačiau dažų danga būna pažeista ir be dažymo darbų neapsieisime.

Automobilis išardomas tiek, kad būtų galima laisvai kaitinti metalą ir būtų galima nuimti kėbulo dalis tam, kad išlyginus pažeistas detales, sureguliuotume visus tarpus su šalia esančiomis kėbulo konstrukcijomis. Kada visi tarpai sulyginami, automobilis atiduodamas glaistymui, gruntavimui ir dažymui. Po šio proceso automobilis grąžinamas į surinkimo boksą, kur jis surenkamas ir nupoliruojamas.

Automobilio dažymas

Automobilio dažymas ir spalvos parinkimas - ypatingo tikslumo ir švaros reikalaujantis procesas.

  • Jei reikia dažyti ne visą automobilį, o tik detalę, „Tokvila" serviso specialistai itin tiksliu „Genius” dažų spektrometru parenka atspalvį pagal esamą automobilio išvaizdą,
  • Smulkų vienos detalės dažymą atliekame itin greitai, per vieną darbo dieną,
  • Jei automobilį reikia remontuoti po stipraus eismo įvykio, pirmiausia patikriname ir atstatome kėbulo geometriją,
  • Prieš dažymą patikriname ar nėra rūdžių - jei taip, korozijos pašalinimui naudojame specialias priemones.
Susisiekite su mumis
Kėbulų centro priėmimas ir servisas
Kėbulų centro priėmimas ir servisas

Savanorių pr. 274, Vilnius
kebulai@tokvila.lt
+370 5 210 3232
I-V 07:00 - 19:00
VI 09:00 - 16:00

Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.
Kėbulų centro priėmimas
Kėbulų centro priėmimas

Žalgirio g. 122, Vilnius
kebulai@tokvila.lt
+370 5 210 3232
I-V 07:00 - 19:00
VI 09:00 - 16:00

Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.
Navigacija į servisą
Eiti į tokvila.lt