Smulkūs kėbulo pažeidimai

Itin tikslus automobilio įbrėžimų remontas

Dažyti ar užteks poliruoti? Pamačius nedidelį įbrėžimą ant durelių ar buferio norisi jį kuo greičiau sutvarkyti. Tokvila" serviso specialistai operatyviai nustato, kokio gylio įbrėžimas atsirado ant jūsų automobilio, ar pažeistas tik lako sluoksnis, ar ir dažų danga. Įvertinę įbrėžimą specialistai tiksliai parenka spalvą pagal esamą realią automobilio spalvą.

„Tokvila" servise yra įrengta speciali darbo vieta skubiam remontui - vieną detalę galime nudažyti vos per parą.

Reikia kėbulo remonto profesionalų pagalbos? Registruokitės!

Kaip taisomi smulkūs įbrėžimai

  • Įvertiname įbrėžimą - ar galima poliruoti, ar reikės dažyti, o galbūt užteks perlakuoti detalę.
  • „Small Paint" paslauga - jei įbrėžta viena nedidelė detalė, įbrėžimas pakankamai negilus, kad užtektų gruntavimo, dažymo ir lakavimo, jį sutvarkome per vieną darbo dieną.
  • Darbams naudojamos kokybiškos medžiagos, vandens pagrindu pagaminti sertifikuoti, nekenksmingi „Standox“ dažai ir lakai.
  • Greitai tvarkome ne tik įbrėžimus, bet ir smulkius įlenkimus, kuomet nepažeistas dažų sluoksnis, pvz., po krušos atsiradusios duobutės pašalinamos metodu „Lyginimas be dažymo”.

Spektrometras - tiksliai spalvai

Bėgant laikui automobilio spalva nepastebimai keičiasi, todėl perdažius įbrėžtą detalę tokia spalva, kokia nudažytas automobilis išriedėjo iš gamyklos, ji akivaizdžiai skirsis. „Tokvila" kėbulo remonto serviso meistrai dažų spalvą parenka ne iš katalogo, o naudodamiesi moderniu „Genius” dažų spektrometru:

  1. „Genius IQ” spektrometras nuskaito tikslią automobilio spalvą, įskaitant jos pasikeitimus per laiką,
  2. Pagal nustatytą atspalvį programa apskaičiuoja tikslią dažų formulę ir Wi-Fi ryšiu siunčia duomenis tiesiai į koloristikos laboratoriją,
  3. Genius iQ" yra vienintelis prietaisas, kuris matuoja ne tik spalvą, bet ir dažų dangos metalic sudėtį, perlamutro efektą bei blizgesį,
  4. Tokiu būdu pataikome tikslų atspalvį, kaip automobilis atrodo dabar.

Spektrometru parenkame tikslius atspalvius ne tik „Toyota" ir „Lexus", bet visų kitų markių automobiliams.

Registruokitės

Jei pastebėjote ant automobilio įbrėžimų, registruokitės į „Tokvila" servisą ir pasitikite naują sezoną su tvarkingu automobiliu.

Susisiekti
Virginijus Markevičius
Kėbulų vertintojas - konsultantas
Roberta Butrimaitė
Kėbulų vertintoja - konsultantė
Ką verta žinoti apie automobilio įbrėžimus

Nedideli įbrėžimai - tai tokie pažeidimai, kai užtenka automobilį nupoliruoti. Bet kaip juos atpažinti? Ir ką dar galima padaryti, kad automobilis ilgiau atrodytų lyg naujas?

Dažyti ar poliruoti?

„Tokvila" kėbulo remonto serviso specialistai pataria, kaip pasitikrinti patiems: jei perbraukus per įbrėžimą nagu jaučiasi, kad jis kliūva, dažyti greičiausiai reikės. Jei įbrėžimo nagu nejaučiate - didelė tikimybė, kad pakaks poliravimo.

Taip pat atkreipkite dėmesį, ar įbrėžimo viduryje nesimato grunto - jį išduoda pilka, balta arba juoda spalva, pasirodžiusi iš po automobilio dažų.

Automobilio dažymo galima išvengti ir esant labai smulkiems įlenkimams, pavyzdžiui, po krušos. Atidžiai apžiūrėkite įlenkimą - jei duobutė ovali, o dažai nepažeisti, gali būti, kad automobiliui pakaks lyginimo be dažymo. Bet jei matosi aštrus lūžio kampas ar įskilęs dažų sluoksnis, tada dažyti būtina. Užsiregistruokite apžiūrai „Tokvila" servise ir patyrę meistrai nustatys geriausią būdą atkurti jūsų automobilio išvaizdą.

Susisiekite su mumis
Kėbulų centro priėmimas ir servisas
Kėbulų centro priėmimas ir servisas

Savanorių pr. 274, Vilnius
kebulai@tokvila.lt
+370 5 210 3232
I-V 07:00 - 19:00
VI 09:00 - 16:00

Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.
Kėbulų centro priėmimas
Kėbulų centro priėmimas

Žalgirio g. 122, Vilnius
kebulai@tokvila.lt
+370 5 210 3232
I-V 07:00 - 19:00
VI 09:00 - 16:00

Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.
Navigacija į servisą
Eiti į tokvila.lt