Švaros paslaugos

Švara ir iš išorės, ir iš vidaus

Švarus automobilis - tai ne tik nuplautas kėbulo paviršius. „Tokvila" kėbulų serviso specialistai pasirūpins visapusiška jūsų automobilio švara. Tarp mūsų paslaugų - salono sausas valymas, salono cheminis valymas, odinio salono impregnavimas ir spalvos gaivinimas, dugno ir variklio skyriaus plovimas, kėbulo padengimas „Toyota ProTect” danga, poliravimas, nanodanga, taip pat ratlankių valymas nuo apnašų ir kitos paslaugos.

Tinkama automobilio priežiūra padeda ilgiau išsaugoti jo prekinę išvaizdą ir išlaikyti vertę. Registruokitės ir patarsime, kas geriausiai tiktų jūsų automobiliui.

Rinkitės švarą

  • Pasinaudokite proga iš pagrindų nuplauti automobilį. Mes ne tik nuplauname kėbulą, bet ir išvalome durų angas bei bagažinės tarpines.
  • Nuplauto automobilio padengimas siliciu daug ilgiau išlaiko jo švarą. Ši priemonė efektyvesnė, nei vaškavimas, nes turi neigiamą krūvį ir „atstumia“ purvą.
  • Sausu valymu pašalinamos dulkės, pūkai, išsiurbiami sėdynių apmušalai, kiliminė danga ir kilimėliai, nuvaloma panelė ir apdailos detalės ir bagažinė, o jei reikia, pasitelkiame cheminį valymą.
  • Ryškiausia automobilio SPA procedūra - kėbulo poliravimas. „Tokvila" serviso profesionalai įvertins jūsų automobilio įbrėžimus ir patars ar poliravimas atstatys pirminę jo išvaizdą, ar verta pagalvoti apie dažymą.

Misija: išvalyti dervas ir druską

„Tokvila" kėbulų serviso specialistai gali padėti atsikratyti kibių, įsisenėjusių automobilio nešvarumų. Išvalome specifinius automobilio nešvarumus, tai:

  • Ratlankių oksidacija, kai nuo stabdžių kaladėlių ratlankiai apsineša smulkiais juodais taškeliais,
  • Bitumo, dervų ar druskų nuėmimas nuo automobilio išorės dažytų ar chromuotų paviršių,
  • Automobilių variklio skyriaus plovimas specialiomis priemonėmis,
  • Giluminis automobilio dugno plovimas nuo dulkių, druskų ir eksploatacinių skysčių likučių.

Automobilio dugno plovimas

Automobilio dugno plovimo paslauga Lietuvoje vis dar yra pakankamai nauja. Nemažai automobilių savininkų jį tiesiog nuskalauja iš automobilio apačios. Bet toks trumpas plovimas tik pradeda tirpdyti prikibusius nešvarumus ir nenuplauna jų iki galo.

Rekomenduojame automobilio dugną plauti bent du kartus per metus ir šią procedūrą patikėti „Tokvila" automobilų švaros specialistams.

Registruokitės

Sugrąžinkite savo automobiliui spindesį - „Tokvila" serviso specialistai pasirūpins jūsų automobilio švara. Registruokitės ir patarsime, kokios švaros procedūros labiausiai tiktų jūsų automobiliui.

Susisiekti
Benas Gaidelis
Serviso priėmėjas
Aurimas Kazlauskas
Serviso priėmėjo asistentas
Kodėl būtina plauti automobilio dugną?

Tam tikrą laiką eksploatuojant bet kurį automobilį, jo dugnas susiduria su daugybe išorinių veiksnių. Juos galima skirstyti į vasarinius ir žieminius.

Štai vasarą dugnas pasidengia dulkėmis, purvu, asfalto dangos likučiais, užsiteršia eksploataciniais skysčiais (alyva, aušinimo, vairo stiprintuvo, stabdžių ir kitais). Funkcionuodami automobilio agregatai gali kiek rasoti ar susidaryti vienas kitas lašas. Tačiau vos šių veiksnių pakanka, kad vairuotojai jaustų nemalonų kvapą garuojant skysčiams.

Žiemą automobilio dugnas apsineša natrio chlorido druskos likučiais, naudojamais slidiems keliams barstyti. Vieną žiemą druska pabarstytomis gatvėmis važinėjusio automobilio kėbulą korozija paveikia taip, kaip ir trejus metus eksploatuojamos mašinos. O pirmoji pagalba per druską važiuojantiems automobiliams – plovykla.

Taip pat žiemos metu automobilio dugnas tiesiog apledija, tad visiškai be reikalo vežiojamas nemažas ledo sluoksnis, kuris ne tik didina automobilio masę, bet ir keičia dugno konfigūraciją ir, žinoma, didina degalų sąnaudas.

Kada geriausia plauti automobilio dugną?

Dažniausiai apie automobilio dugno plovimą žmonės pagalvoja tik tuomet, kai pamato korozijos židinius ruošiant jį techninei apžiūrai arba tiesiog jos metu apie rūdis sužino iš „Tuvlita“ kontrolierių.

Plauti automobilio dugną rekomenduojame mažiausiai du kartus per metus. Labiausiai tam tinkantis laikas – padangų keitimo metas pavasarį ir rudenį. Savo automobiliu rūpinantis labiau, papildomai tai daryti reikėtų ir žiemą – bent du kartus per mėnesį.

Tačiau naudinga automobilio dugną plauti ir prieš ruošiant jį techninei apžiūrai. Tuomet nuplaunami visi nešvarumai, agregatų nesandarumų žymės, todėl serviso specialistai lengviau ir tiksliau diagnozuoja techninius gedimus, be to dugnas ir agregatai vizualiai atrodo tvarkingiau.

Susisiekite su mumis
Kėbulų centro priėmimas ir servisas
Kėbulų centro priėmimas ir servisas

Savanorių pr. 274, Vilnius
kebulai@tokvila.lt
+370 5 210 3232
I-V 07:00 - 19:00
VI 09:00 - 16:00

Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.
Kėbulų centro priėmimas
Kėbulų centro priėmimas

Žalgirio g. 122, Vilnius
kebulai@tokvila.lt
+370 5 210 3232
I-V 07:00 - 19:00
VI 09:00 - 16:00

Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.
Navigacija į servisą
Eiti į tokvila.lt