Stambesnių pažeidimų remontas

Pažeidimų įvertinimas

Pažeidimus po avarijos būtina atidžiai įvertinti dėl dviejų priežasčių. Pirma, net po gana nedidelio smūgio gali būti sugadinta daugiau detalių nei atrodo. Antra, būtina įvertinti, ar nebuvo pažeista kėbulo konstrukcija.

Užregistravę žalą po eismo įvykio atvykite į „Tokvila" kėbulo remonto servisą ir mūsų specialistai atidžiai nustatys visus jūsų automobilio pažeidimus. Remontuojame ne tik „Toyota" ir „Lexus", bet ir kitų markių automobilius.

Reikia kėbulo remonto profesionalų pagalbos? Registruokitės!

Kaip vyksta stambesnis remontas?

  • Jei įlenktą detalę galima ištiesinti, „Tokvila" serviso meistrai panaudoja modernią technologiją „Spoter” ir skardą ištraukia į pradinę padėtį, kaip buvo prieš įvykį. Jei pažeidimas didesnis nei 50 proc., užsakoma nauja detalė.
  • Greitas detalių pristatymas - „Toyota" ir „Lexus" dalys atvežamos tiesiai iš gamintojo sandėlių.
  • Vidutinė remonto trukmė - tik 5 dienos, per kurias galite naudotis pakaitiniu „Toyota" automobiliu.
  • Sutvarkome visus reikiamus dokumentus su jūsų draudimo bendrove.

Kaip įvertinti žalą automobiliui?

„Tokvila" kėbulo remonto serviso specialistai pastebi, kad po eismo įvykio dažnai nesimato visos žalos. Todėl geriausia automobilį ir draudimo formalumus patikėti specialistams, kad nuėmę sulankstytas kėbulo dalis galėtume gerai apžiūrėti tvirtinimo detales ir užfiksuoti kitus iš pirmo žvilgsnio nematomus pažeidimus.

Nuėmus pažeistas dalis daromas kėbulo geometrijos matavimas, kad įsitikintume, ar nereikia daugiau kėbulo atstatymo darbų.

Automobilio kėbulas yra pagrindinis elementas užtikrinantis vairuotojo ir keleivių saugumą, tam mes skiriame ypatingą dėmesį. Sutaisyti ir pašalinti deformacijas naudojame technines automobilių gamintojų dokumentacijas ir rekomendacijas.

Aukštą kėbulų remonto kokybę pasiekti padeda šiuolaikiška įranga – dažymo kameros „Wolf“, kėbulų geometrijos atstatymo stendai su kompiuterine matavimo sistema „Car-O-Liner“. Darbams naudojamos kokybiškos medžiagos, vandens pagrindu pagaminti sertifikuoti „Standox“ dažai ir lakai.

Registruokitės

Jei patekote į eismo įvykį, registruokite žalą „Tokvila" servise ir mes pasirūpinsime jūsų automobiliu bei formalumais, kad kuo greičiau galėtumėte saugiai grįžti į kelią.

Susisiekti
Antonij Andrejevskis
Kėbulų vertintojas - konsultantas
Aleksandr Šimčuk
Kėbulų vertintojas - konsultantas
Susisiekite su mumis
Kėbulų centro priėmimas ir servisas
Kėbulų centro priėmimas ir servisas

Savanorių pr. 274, Vilnius
kebulai@tokvila.lt
+370 5 210 3232
I-V 07:00 - 19:00
VI 09:00 - 16:00

Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.
Kėbulų centro priėmimas
Kėbulų centro priėmimas

Žalgirio g. 122, Vilnius
kebulai@tokvila.lt
+370 5 210 3232
I-V 07:00 - 19:00
VI 09:00 - 16:00

Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.
Navigacija į servisą
Eiti į tokvila.lt