Pažymos, sąmatos, patikra

Pasirūpiname formalumais už jus

Remontuojant automobilį svarbu atstatyti ne tik jo išvaizdą, bet ir nematomus saugumo elementus. „Tokvila" servise į automobilio saugumą žiūrime itin rimtai ir turime daug patirties, kaip patikrinti, ar nepažeistos automobilio saugumo sistemos, ir užtikrinti, kad automobilis po įvykio galėtų vėl grįžti į eismą.

„Tokvila" servise remontuotiems automobiliams, kuriems buvo panaikinta techninė apžiūra, sutvarkome visus reikiamus dokumentus ir pateikiame juos techninei ekspertizei. Jums automobilis grąžinamas jau su leidimu jį eksploatuoti eisme.

Aiškus dokumentų tvarkymas

  • Dar prieš pradėdami remontą „Tokvila" serviso specialistai įvertina, ar automobilį galima saugiai atstatyti pagal gamintojo reikalavimus. Jei taip - po remonto garantuojame, kad automobilis galės grįžti į eismą.
  • „Tokvila" serviso klientams per internetu veikiančią platformą greitai apskaičiuojame žalos sumą po draudiminio įvykio. Kad dar greičiau gautumėte įvertinimą, kviečiame užpildyti žalos formą internetu.
  • Padedame sutvarkyti žalos atlyginimą tais atvejais, kai buvo neteisingai įvertinta žala (nepastebėti tam tikri automobilio sugadinimai). Pasirūpiname dokumentais, reikiamos sumos gavimu ir tinkamu automobilio remontu.
  • Darome automobilio patikrą prieš pirkimą: kėbulo dažų storio matavimas, vizualinė bei techninė apžiūra, ratų geometrijos patikra. Naudojant dažų storio matuoklius galima atpažinti, ar automobilis buvo remontuotas ir jei taip, ar remontas buvo kokybiškas.

Remonto sąmata - greitai ir aiškiai

Po eismo įvykio remontuojant automobilį labai svarbu tiksliai ir atidžiai įvertinti patirtą žalą, kad automobilis išties būtų sutvarkytas lyg naujas.

„Tokvila" kėbulų serviso specialistai sąmatų sudarymui naudoja kompiuterinę „online" platformą, veikiančią visose Baltijos šalyse. Nuodugniai apžiūrėjus automobilį įkeliami visi reikiami duomenys, suskaičiuojama remonto sąmata ir suderinama su draudimo bendrove.

„Tokvila" serviso klientams ši paslauga yra nemokama, išskyrus draudimo bendrovės nustatytas išskaitas.

Vienas iš didžiausių mitų, kad po avarijos nurašomi tik visiškai sudaužyti automobiliai. Iš tiesų, užtenka vien to, kad po smūgio iššautų viena oro pagalvė ir tokiam automobiliui jau panaikinamas leidimas dalyvauti eisme.

Tam, kad automobilis galėtų būti grąžintas į eismą, būtina atlikti techninę ekspertizę. Tam reikalinga didelė dokumentacija, kurią savarankiškai pasiruošti nėra paprasta. Kai automobilis remontuojamas Tokvila" kėbulų servise, mūsų specialistai remonto metu surenka visus reikiamus dokumentus ir pateikia juos ekspertų vertinimui. Jei tai draudiminis įvykis, techninės ekspertizės kaina įeina į draudimo išmokos sumą. Jums niekuo nereikia rūpintis, o suremontuotas ir ekspertų patikrintas automobilis gali grįžti į eismą.

Registruokitės

Po eismo įvykio kreipkitės tiesiai į Tokvila" kėbulų servisą. Ne tik suremontuosime jūsų automobilį, bet ir pasirūpinsime tikslia sąmata bei prireikus - technine ekspertize. Registruokite automobilio žalą internetu.

Susisiekti
Aleksandr Šimčuk
Kėbulų vertintojas - konsultantas
Roberta Butrimaitė
Kėbulų vertintoja - konsultantė
Susisiekite su mumis
Kėbulų centro priėmimas ir servisas
Kėbulų centro priėmimas ir servisas

Savanorių pr. 274, Vilnius
kebulai@tokvila.lt
+370 5 210 3232
I-V 07:00 - 19:00
VI 09:00 - 16:00

Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.
Kėbulų centro priėmimas
Kėbulų centro priėmimas

Žalgirio g. 122, Vilnius
kebulai@tokvila.lt
+370 5 210 3232
I-V 07:00 - 19:00
VI 09:00 - 16:00

Kiekvieno mėnesio antrąjį trečiadienį darbą pradedame nuo 10 val.
Navigacija į servisą
Eiti į tokvila.lt